Передпродажні консультації по обладнанню для друку

tekhpodderzhka

Кожного дня у наш сервісний центр звертаються люди з приводу тих чи інших проблем, що виникають при використанні друкуючої техніки. Оскільки ці проблеми виявляються вже після покупки, власник опиняється у скрутному становищі. А сам апарат у деяких випадках перетворюється у “валізу без ручки”.

10-річний досвід обслуговування оргтехніки дозволяє нашим інженерам дати вичерпну та правдиву характеристику конкретної моделі принтеру найпоширеніших брендів (Hewlett-Packard, Xerox, Canon, Samsung, Brother, OKI, Ricoh, Gestetner). Ви отримаєте інформацію про вартість обслуговування та особливості експлуатації обраного апарату ще ДО здійснення покупки. Це дозволить вам купити принтер, який найточніше відповідає вашим вимогам і очикуванням.

Ми зацікавлені у довгостроковому співробітництві з кліентами, тому надаємо тільки правдиву та об’ективну інформацію. Як наслідок, ми регулярно отримуємо відгуки задоволених кліентів, які працюють на рекомендованій нами оргтехніці впродовж декількох років без серйозних труднощів.

Із задоволенням порадимо вам принтер з “безпроблемною” репутацією.

Також пропонуємо відмінне антикризове рішення – продаж принтера б/в із Європи у хорошому стані по привабливій вартості. Ви отримуєте якісний, перевірений апарат без зайвих витрат, а також, у якості бонуса – нашу постійну сервісну підтримку.

Телефонуйте по нашим контактним номерам:

тел/факс.: +38 (057) 340-48-98
тел.: +38 (057) 751-26-26
Life: +38 (093) 488-66-26
МТС: +38 (095) 671-70-66
e-mail: sale@si-concept.com.ua