АКЦИОННЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Один з найпопулярніших офісних помічників тепер за новою ціною – еквівалент $999 у національній валюті. Дзвоніть або пишіть нам, і ми не тільки здійснимо поставку, але й надамо підтримку досвідченого інженера для інсталяції та обслуговування, щоб процес друку приносив тільки задоволення.

У розділ  “Контакти”.

Xerox VersaLink C7020 — повнокольорові БФП для шанувальників високих технологій

VersaLink C7020Повнокольорові БФП Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 формату A3 присутні на ринку не перший рік. Пристрої були неодноразово відзначені нагородами Buyers Laboratory і вже встигли сподобатися багатьом замовникам.

Завдяки модульній архітектурі БФП Xerox Versalink масштабуються під потреби будь-якого офісу завдяки широкому вибору лотків для настільної і підлогової установки, фінішних опцій і високій якості друку. Працюючи на оновленій платформі Xerox ConnectKey, пристрої мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, функціями індивідуальних налаштувань для користувача і розширеними можливостями інтеграції в офісну інфраструктуру. Сукупність цих характеристик перетворює ці пристрої зі звичайної периферійної техніки в справжніх бізнес-асистентів.

Xerox Versalink C7020

Xerox Versalink C7020

Моделі Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 призначені для створення точних копій цифрових, попередньо оцифрованих або паперових оригіналів. Висока якість друку забезпечується завдяки роздільній здатності 1200 × 2400 dpi, що дозволить домогтися бездоганною чіткості мікротексту, дрібних графічних елементів та ілюстрацій. БФП оснащені модулями двостороннього друку і подачі оригіналів на сканування. Перше включення апарату легко виконується за допомогою графічної інструкції, а налаштувати мережеві параметри та інший функціонал допомагають прості підказки на панелі управління. Уже в базовій версії присутнє сканування як на email, так і безпосередньо в мережеві папки в більшості форматів, в тому числі в PDF з розпізнаним текстом, що дозволяє легко копіювати, шукати і індексувати дані без додаткового перекладу зображень в текстовий формат.

 

Xerox Versalink C7020Щоб Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 підійшли компаніям з будь-якими потребами, розробники зробили архітектуру пристроїв модульної. Залежно від завдань робочої групи, БФП можуть поставлятися як в базовій настільній комплектації з лотками на 620 аркушів, так і з опціями, які можуть розширити загальну ємність подачі паперу аж до 5140 аркушів. Також в комплексі з пристроями можна встановити фінішне обладнання з функціями укладання, зшивання документів і створення брошур.

Як і всі пристрої серії VersaLink дані БФП виконані на платформі Xerox ConnectKey, що надає практично необмежені можливості по інтеграції апарату в інфраструктуру сучасного офісу. Вбудована система контролю доступу та обліку з гнучкою системою правил дозволяє створювати профілі використання апарату для конкретного користувача або навіть програми, з якої виконується друк.

Хоча БФП Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 призначені для загального користування, кожен авторизований користувач працює на них в персональному інтерфейсі і може налаштувати і зберегти потрібні програми із заздалегідь налаштованими під нього параметрами. При авторизації на апараті користувач побачить на сенсорному екрані іконки тільки тих функцій, до яких у нього є доступ, і може налаштувати їх конкретно під себе за допомогою звичних жестів, як при роботі з мобільними додатками: перетягування, перегортання і масштабування. На цьому схожість з мобільними пристроями не закінчується. Як і на смартфон, на БФП Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 можна встановити додатки з галереї Xerox App Gallery, які додають нові функції, необхідні користувачам. Якщо ж в галереї не знайдеться потрібних інструментів, партнери Xerox зможуть розробити їх на замовлення з урахуванням потреб компанії або робочої групи.

Де сучасні гаджети, там і обмін даними, що в умовах збільшення чисельності віддалених працівників, стає ще важливішим. Завдяки підтримці Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox і інших хмарних сервісів, Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 спрощують віддалену роботу і знижують залежність компаній від власних серверів, що особливо корисно для малого і середнього бізнесу. БФП підтримують друк з мобільних платформ Android і iOS за допомогою технологій Apple AirPrint, Google CloudPrint і Mopria. Для зручності підключення БФП обладнаний модулем NFC.

Отже, БФП Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 легко інтегруються в будь-яку робочу середу і адаптуються до потреб будь-якої компанії. Ці пристрої поєднують в собі зручний інтерфейс з індивідуальним настроюванням, широкий вибір конфігурацій, підтримку формату A3 і можливість кольорового друку з високою роздільною здатністю, що робить їх справжніми бізнес-асистентами для малих і середніх офісів.

Доречі, пристрої Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030  здивують своїх власників найкращою в своєму класі вартістю відбитка – $0,004 в моно та $0,026 в кольорі, а роздрібні ціни стартують лише з $1410.

Технічні характеристики Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030

  • Швидкість друку: до 20/25/30 стор./хв. в форматі A4
  • Процесор з тактовою частотою 1,05 ГГц
  • Об’єм оперативної пам’яті: 4 Гб
  • Жорсткий диск ємністю 320 Гбайт (опціональний)
  • Мережеві можливості: Ethernet 10/100/1000 Base-T, порт USB 3.0, Wi-Fi і Wi-Fi Direct при наявності опціонального комплекту Wi-Fi
  • Можливості контролера: єдина адресна книга, клонування конфігурації, попередній перегляд результатів сканування на екрані БФП, можливість розширення функціональності шляхом встановлення додатків з Xerox App Gallery, засіб стандартного обліку Xerox Standard Accounting Tool, доступ до функціональності апарату на основі ролей
  • Роздільна здатність друку: до 1200 × 2400 крапок на дюйм
  • Час друку першої сторінки: 9,4/9,4/7,3 с в кольоровому режимі і 7,2/7,1/5,6 с в монохромному режимі
  • Мови опису сторінок: PCL5e/PCL6/PDF/XPS/TIFF/JPEG/HP-GL/опціональний Adobe PostScript 3
  • Завантаження паперу: обхідний лоток – до 100 аркушів; лоток 1 – до 520 аркушів; окремо поставляються модулі від 520 до 2520 аркушів і подавач великої місткості на 2000 аркушів; максимальна ємність – 5140 листів

У базову конфігурацію входить автоподатчик документів на сканування (DADF) на 110 аркушів

Багатофункціональний лазерний пристрій Xerox B1022 – універсальний продукт, покликаний вирішити всі питання офісного документообігу з форматом до А3 включно.

Ця модель позиціонується як БФП для сегменту середнього та малого бізнесу.

Xerox B1022

В1022 забезпечить власнику підтримку повного циклу роботи з документами: сканування, копіювання і двосторонній друк до А3 включно з якістю до 1200 dpi та швидкістю до 22 сторінок у хвилину, роздрібна ціна БФП Xerox B1022 є досить невеликою, а тепер її знижено ще більше. Зараз вона становить лише 499 у.о.

Xerox B1022

 

Секрет криється в модульности пристрою: базову комплектацію при необхідності завжди можна розширити опціональними блоками, такими як модуль Wi-Fi, додатковий лоток подачі або автоподавач документів.

Крім того, в процесі експлуатації додаткова економія витрат здійснюється шляхом роздільного компонування тонер-картриджа і драм-картриджу.

Однак уже в базовій комплектації Xerox B1022 підтримує автоматичний двосторонній друк, підключення через USB або Ethernet і кілька варіантів драйверів друку, включаючи мову опису сторінок Adobe Postscript. Крім того, БФП «з коробки» готовий до роботи з мобільними пристроями і повноцінному хмарного документообігу, включаючи сканування, друк і відправку електронною поштою з підтримкою 256-бітного шифрування.

Особливості пристрою

БФП Xerox B1022 поставляється в комплекті з кабелем живлення, стартовим тонер-картриджем, набором паперових документів, включаючи посібник користувача, керівництво зі швидкого запуску, гарантійний талон та інше, а також компакт-диском з ПО і електронними копіями посібників. Перший запуск пристрою виконується користувачем та не потребує присутності інженера.

Xerox B1022

Панель управління БФП Xerox B1022 з 2-рядковим екраном і буквено-цифровою клавіатурою дозволяє перевірити статус принтера, рівень витратних матеріалів та наявність паперу в лотках. Тут можна отримати доступ до довідкових матеріалів по апарату та до налаштувань принтера, розібратися з помилками та сервісними попередженнями, налаштувати і запрограмувати завдання.

БФП Xerox B1022 працює з різними типами носіїв, включаючи звичайний офісний, щільний папір, бланки, перфоровані і попередньо запечатані матеріали, різні сорти переробленого паперу.

У комплект поставки БФП включено стартовий тонер картридж з ресурсом до 2,5 тисяч відбитків формату А4. На відміну від стартового тонер картриджу, тонер картридж стандартної ємності для Xerox B1022 має ресурс приблизно до 13,7 тисячі відбитків А4.

Відносно невисока ціна такого картриджа обумовлена ​​тим, що в ньому міститься тільки тонер, в той час як фотобарабан (фоторецептор) виконаний у вигляді окремого знімного картриджа. Ресурс драм-картриджу становить до 80 тисяч відбитків. Тобто один фоторецептор прослужить приблизно з шістьма тонер-картриджами.

Варто врахувати той факт, що навіть у разі перевищення заявленого ресурсу апарат не припинить працювати, а видаватиме лише повідомлення про бажану заміну. Це означає, що саме користувач вибирає слушний момент для заміни фоторецептора. Таким чином досягається економія в порівнянні з комбінованими картриджами (тонер плюс фотобарабан).

У БФП Xerox B1022 зібрано воєдино все необхідне для повноцінного «старту з коробки»: комплект витратних матеріалів, інтерфейси LAN і USB, дуплексний друк, підтримка мобільних пристроїв та багато іншого. При необхідності функціональність БФП Xerox B1022 може бути оперативно розширена додатковим лотком подачі паперу, автоподавачем або інтерфейсом Wi-Fi.

І все це за ціну, порівняно доступну для БФП такого формату і продуктивності. Додаткову економію (вже в процесі експлуатації) забезпечить низька вартість відбитка, досягнута шляхом роздільного компонування тонер-картриджа і драм-картриджа: ресурс останнього дорівнює майже шести циклів заміни картриджа з тонером.

Нарешті, Xerox B1022 – це рішення, досить компактне для БФП формату А3: цей «кубик» потребує зовсім небагато місця і буде доречний навіть в невеликому офісі.